Wycieczka do lasu
Dnia 08.10.21 szóstoklasiści wybrali się do Rezerwatu Przyrody Liski. Pogoda dopisała, był piękny słoneczny dzień. Przed wyjazdem uczniowie przypomnieli sobie zasady zachowania się w lesie. Podczas spaceru poznawali las różnymi zmysłami. Rozpoznawali drzewa i krzewy leśne oraz nazywali warstwy lasu. Pooglądali liście i zebrane okazy przez lupę. Mierzyli jak grube są pnie drzew i przekalkowywali […]



