Szkoła Pozytywnego Myślenia styczeń 2022r
W styczniu 2022 r. w ramach Szkoły Myślenia Pozytywnego podjęta została tematyka komunikacji i technologii. Przeprowadziliśmy wśród uczniów i uczennic 4 klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy badanie dotyczące wykorzystania nowych technologii. Rozmawialiśmy z uczniami i uczennicami na temat wyników badania ich spostrzeżeń, co jest dla nich ważne, a co trudne. Z pomocą materiałów Fundacji […]
Szkoła Pozytywnego Myślenia styczeń 2022r Read More »



