Warsztaty taneczne

     W miesiącach wrzesień i październik 2022r odbył się ogólnopolski projekt „…w kręgu tańca 2022…” zorganizowany przez  ARTBALE – Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki.

W tym roku po raz drugi udało się nam zakwalifikować i uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Członkowie Zespołu RAZEM z opiekunkami – paniami:  Dorotą Lawenda-Janusiewicz i Agnieszką Dołęgą przez tydzień szlifowali swoje umiejętności taneczne w urokliwym zakątku kraju:  Popowie-Letnisku, gdzie odbywało się tegoroczne zgrupowanie.

Pod czujnym okiem instruktorów poznawaliśmy tajniki tańca klasycznego i improwizacji tanecznych. Odkrywaliśmy piękno i energię tańca cygańskiego oraz tańców w kręgu.

Podsumowaniem pracy na tegorocznym zgrupowaniu był koncert galowy, na którym wszyscy uczestnicy projektu zaprezentowali zdobyte umiejętności.

Wyjazd zaowocował, oprócz technicznych szlifów, wieloma wspaniałymi znajomościami i przyjaźniami, które będziemy długo wspominać i z utęsknieniem czekać kolejnej edycji projektu – w przyszłym roku.

Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz instruktorom prowadzącym warsztaty za cudowną atmosferę, świetną organizację przedsięwzięcia oraz możliwość przeżycia wspaniałej tanecznej przygody.

fotorelacja