Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Po długich tegorocznych wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Czwartego września uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, podobnie jak ich koledzy w całym kraju, spotkali się na rozpoczęciu roku szkolnego.

Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…  Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.00 apelem, gdzie na początku wprowadzony został poczet flagowy i odśpiewany hymn państwowy.

Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – p. Jolanta Modrzewska, która serdecznie powitała wszystkich uczniów – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne. Później   p. Andrzej Mironiuk Dyrektor  Wydziału Edukacji Kultury i Sportu życzył wszystkim obecnym uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań Dyrekcji, nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. Cytując słowa W. Szymborskiej „ Nic dwa razy się nie zdarza”, dyrekcji i nauczycielom życzymy pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast rodzicom satysfakcjonującej ich współpracy ze szkołą.

fotorelacja