NIEBIESKIE MOTYLE

Grupa II Przedszkola Specjalnego w Międzyrzecu Podlaskim również wzięła udział w akcji organizowanej przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Celem jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Dziękujemy grupie III Zuchom  z Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim za nominację.  

Do wykonania zadania nominujemy:

  1. grupę Misie z Przedszkola Samorządowego Nr 4 w Międzyrzecu Podlaskim
  2. grupę Nr 5 z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim (oddział w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim)

3.grupę Nr 6 z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim (oddział w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim)

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? 💙💙💙💙💙

To bardzo proste.

Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2.Wykonać pracę plastyczną, np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

  1. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4.Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5.Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane placówki i życzymy powodzenia!!!