Wizyta w pasiece
W dniu 10.06.2022r odbyła się kolejna wycieczka do pasieki. Tym razem wycieczka przebiegała pod hasłem: „Jesteśmy aktywni jak pszczoły” i miała charakter ekologiczno – rekreacyjny. W wycieczce wzięli udział uczniowie klasy 4 SP oraz 1aP i 2aP SPdP z wychowawczyniami – p. Magdaleną Ignaciuk i p. Agnieszką Dołęgą. Celem wycieczki było poznanie pracy pszczelarza, […]



