Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Polskie łąki kwietne”, organizowanym przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska z okazji Dnia Dziecka.
Nasi reprezentanci przelali na papier piękno tętniącego życiem ekosystemu, wykazując się ogromną kreatywnością i wyobraźnią. Choć tym razem nie zdobyliśmy nagród, uczniowie zyskali cenne doświadczenie, rozwinęli swoje talenty i – co najważniejsze – świetnie się bawili.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły!
A byli to:
Aleksander Oleksiuk
Aleksandra Bartczak
Kamil Wasąg
Anna Binovska
Nikodem Tymosiewicz
Mal Szal.








