„Polskie łąki kwietne”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Polskie łąki kwietne”, organizowanym przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska z okazji Dnia Dziecka.

Nasi reprezentanci przelali na papier piękno tętniącego życiem ekosystemu, wykazując się ogromną kreatywnością i wyobraźnią. Choć tym razem nie zdobyliśmy nagród, uczniowie zyskali cenne doświadczenie, rozwinęli swoje talenty i – co najważniejsze – świetnie się bawili.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły!

 A byli to:

  1. Aleksander Oleksiuk

  2. Aleksandra Bartczak

  3. Kamil Wasąg

  4. Anna Binovska

  5. Nikodem Tymosiewicz

Mal Szal.